KARDIOLOG ZWIERZĘCY WROCŁAW

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na badania kardiologiczne. Proponujemy następujący zakres usług:

  • USG (ECHO) serca z badaniem Dopplerowskim
  • EKG
  • pomiar ciśnienia krwi
  • USG płuc

Konsultacja kardiologiczna zazwyczaj trwa około czterdziestu minut.

Na początku lekarz pyta o niepokojące Państwa objawy oraz m.in. osłuchuje pacjenta. Następnie rozpoczyna badanie usg, które jest bardzo przyjazne dla Państwa pupili, ponieważ standardowo przeprowadzamy je na stojącym pacjencie.

W trakcie badania lekarz przykłada głowicę aparatu usg do klatki piersiowej zwierzęcia, dlatego czasem konieczne jest skrócenie sierści w tej okolicy. Po zakończeniu badania lekarz omówi wyniki oraz razem z Państwem ustali najlepsze, indywidualnie dostosowane rozwiązania terapeutyczne.

Na zakończenie wizyty otrzymają Państwo opis badania kardiologicznego wraz z dokładnymi zaleceniami dotyczącymi leczenia i wizyt kontrolnych.

Do przeprowadzenia badania nie jest potrzebne skierowanie od lekarza prowadzącego.

Zalecamy, aby Właściciele przynieśli ze sobą dotychczasową dokumentację leczenia, jeżeli takie było prowadzone.

Planowe konsultacje wykonuje kardiolog weterynaryjny lek. wet Wojciech Synyszyn.

Rejestracja na konsultacje kardiologiczne tel. 71-725-30-40 lub tel. 603-99-88-97

Choroby serca są zmorą dzisiejszych czasów. Jednak wbrew pozorom nie dotyczą one wyłącznie ludzi. Nieodpowiednia dieta, zbyt mało ruchu i za duży poziom stresu przyczyniają się do powstawiania schorzeń układu krwionośnego również u zwierząt. W przypadku dolegliwości i zaburzeń pracy serca z pomocą przychodzi weterynarz kardiolog, który przeprowadzi profesjonalne oraz skuteczne leczenie Państwa czworonożnego przyjaciela. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, co pozwala znacząco zwiększyć efektywność terapii. Do weterynarza kardiologia należy wybrać się, kiedy zaobserwują Państwo niepokojące objawy takie jak:

  • większe niż zazwyczaj sapanie po spacerze lub aportowaniu,
  • apatyczność w zabawach nawet pomimo ich inicjowania,
  • kaszel,
  • kołatanie, które można wyczuć podczas dotknięcia klatki piersiowej pupila,
  • omdlenia.

W ofercie poradni kardiologicznej dla zwierząt Vetan znajdują się kluczowe badania, które pozwalają określić stan zdrowia czworonożnego pacjenta: badanie krwi, elektrokardiogram, echo serca – badanie ultrasonograficzne. Nowoczesne technologie zastosowane w sprzętach medycznych znajdujących się na wyposażeniu naszej przychodni weterynaryjnej pomagają zdiagnozować, co dolega zwierzęciu. Doświadczeni lekarze weterynarii na podstawie wyników badań proponują terapie i sposoby leczenia, których celem jest przywrócenie pełnego zdrowia i doskonałej kondycji fizycznej Państwa pupila.

WETERYNARZ KARDIOLOG Z WROCŁAWIA

Jeżeli w trosce o swojego czworonożnego przyjaciela poszukują Państwo specjalisty takiego jak weterynarz kardiolog Wrocław to miasto, gdzie znajduje się nasza przychodnia weterynaryjna. Lekarzy pracujących w naszej klinice charakteryzuje profesjonalne podejście do zwierząt, empatia i serdeczność. Wyjaśniamy przebieg leczenia oraz dostępne metody poprawy komfortu życia zwierząt w podeszłym wieku.

Usługi weterynarza kardiologa poradni Vetan obejmują kompleksową opiekę medyczną nad zwierzętami. Przygotowujemy dokładny opis choroby, jej przebieg, leczenie. Informujemy właściciela, jak podawać leki oraz w jaki sposób dbać o zdrowie pupila , by zminimalizować ryzyko nawrotu chorób oraz dolegliwości związanych z układem krążenia i funkcjonowaniem serca.

Wybierając się na wizytę do naszej poradni weterynaryjnej po raz pierwszy, proszę ze sobą zabrać dokumentację dotyczącą dotychczasowego leczenia, zdiagnozowanych chorób, przyjmowanych leków. Takie informacje pomogą naszym lekarzom w zaproponowaniu najlepszej terapii dla Państwa zwierzaka!