LEKARZE VETAN

LEK. WET. ANNA CHODOROWSKA-SKUBISZEWSKA

Właścicielka Przychodni Weteranyjnej
Specjalista chirurgii weterynaryjnej
Specjalista radiologii weterynaryjnej

Członek:

  • Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ)
  • British Small Animal Veterinary Association (BSAVA)
  • Federation of European Companion Animal Veterinary Associations (FECAVA)
  • The International Society of Feline Medicine (ISFM)
  • European Association of Veterinary Diagnostic Imaging (EAVDI)

DR N. WET. JUSTYNA BUCZKOWSKA

Specjalista rozrodu zwierząt

Weterynaria to jej marzenie od najmłodszych lat. Jako lekarz weterynarii łączy pracę z przyjemnością. Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2011 roku.

Następnie rozpoczęła studia doktoranckie na Katedrze Rozrodu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i w 2015 roku obroniła pracę doktorską.

Przychodnia Weterynaryjna Vetan

LEK. WET. ALICJA SOLSKA

Przychodnia Weterynaryjna Vetan

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2011r. Do chwili obecnej pracowała w kilku wrocławskich lecznicach zdobywając doświadczenie zawodowe oraz doskonaląc umiejętności praktyczne.

Szczególnie interesuje się stomatologią weterynaryjną i gastroenterologią, a obecnie zgłębia tajniki sztuki endoskopii. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

LEK. WET. SPECJALISTA LUIZA RATAJCZAK

Kierownik Przychodni Weterynaryjnej
Specjalista chorób psów i kotów

O zawodzie weterynarii zadecydował los. Od zawsze interesowała mnie prehistoria, jednak w klasie maturalnej wygrała współczesność. Studia na wydziale weterynarii ukończyłam we Wrocławiu, w 2003 roku.

Od razu rozpoczęłam prace w jednej z czołowych łódzkich lecznic, gdzie pod okiem życzliwych, starszych koleżanek i kolegów zdobywalam wiedzę i praktyczne umiejętności.

Przychodnia Weterynaryjna Vetan

LEK. WET. KATARZYNA CZERNIAWSKA

Jest lekarzem  z dużym stażem pracy  i doświadczeniem. 

Pracę lekarza weterynarii traktuje jak wyzwanie, bo tutaj nauka nigdy się nie kończy. Trzeba wciąż się doskonalić, aby na pacjenta spojrzeć kompleksowo.  

LEK. WET. ANNA GIGIEL

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie.  

Przychodnia Weterynaryjna Vetan

TECHNIK WET. ADRIANNA JANIK

Od dziecka towarzyszyły mi zwierzęta różnych gatunków, a w szczególności psy. To zainspirowało mnie do nauki i kształcenia w zawodzie technika weterynarii, abym potrafiła im pomóc w razie choroby lub nagłego wypadku. Prywatnie jestem opiekunką cudownego psa o imieniu Roxi. W przyszłości chciałabym zostać zoofizjoterapeutką, ponieważ uważam, że fizjoterapia w wielu przypadkach, jest kluczowym aspektem w rekonwalescencji zwierząt.

W wolnym czasie, lubię wychodzić na spacery z moim zwierzakiem, czytać książki i podróżować po świecie odkrywając nowe miejsca.

TECHNIK WET. WERONIKA MRÓZ

Dorośli często zadają pytanie: „Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz?”. Niestety przez długi czas nie znałam na nie odpowiedzi. W końcu zrozumiałam, że praca ze zwierzętami jest tym co chcę robić w życiu. Ukończyłam szkołę policealną jako Technik weterynarii a teraz uczę się i nabieram doświadczenia w praktyce. Pomagają mi w tym zawsze pomocne i doświadczone koleżanki.

Prywatnie jestem właścicielką dwóch kotów. Chcę zostać behawiorystą, aby zgłębić tajemnice ich niesamowitych zachowań.

RECEPCJA ALICJA MALEWICZ

Moje wykształcenie niestety nie ma nic wspólnego ze zwierzętami, ale praca w przychodni – codzienny kontakt z psami i kotami daje mi wiele radości i satysfakcji. Sprawia, że praca staje się przyjemnością a nie koniecznością. Szczególną sympatią darzę pieski, które towarzyszyły mi w życiu od najmłodszych lat. Uważam że pies, to jedyne zwierzę na świecie, które potrafi kochać miłością bezwarunkową, być wiernym i oddanym przyjacielem.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, uwielbiam długie spacery, pracę w ogrodzie i dobrą książkę.

RECEPCJA NATALIA PAWLACZEK

Moja praca w Przychodni weterynaryjnej Vetan zaczęła się kilka lat temu zupełnie niespodziewanie. Stanowisko recepcji objęłam tuż po skończeniu Technikum. Obecnie jestem właścicielką cudownego owczarka niemieckiego o imieniu Pablo. W pracy zawsze staram się stworzyć domową atmosferę, aby odwrócić uwagę właścicieli i ich pociech od stresu przed wizytą u lekarza. Interesuję się gotowaniem oraz stale poszerzam swoje umiejętności poprzez czynny udział w badaniach laboratoryjnych zwierząt.

TECHNIK WET. SYLWIA JĘDRAS

Przychodnia Weterynaryjna Vetan

Jestem absolwentką zootechniki oraz w trakcie studiów weterynaryjnych na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W ciągu kilku lat mojej pracy zawodowej, zdobywałam doświadczenie w gabinetach lekarskich, schroniskach dla małych i dużych zwierząt, fundacjach, zoo i w całodobowej klinice.
Staram się podnosić swoje kwalifikacje poprzez branie udziału w szkoleniach, kursach, konferencjach, dodatkowych wykładach i webinarach oraz przy pomocy życzliwych lekarzy i techników, którzy dzielą się ze mną swoim doświadczeniem. Jako przyszły lekarz weterynarii, mam potrzebę ciągłego kształcenia się i wiem, że ze względu na postęp medycyny, podnoszenie kwalifikacji jest niezbędne.
Dziedziny weterynarii, które należą do moich największych zainteresowań to anestezjologia i leczenie p. bólowe, radiologia oraz interna kocich pacjentów.

LEK. WET. WOJCIECH SYNYSZYN

KONSULTACJE KARDIOLOGICZNE

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W zawodzie lekarza weterynarii pracuję od 2015 roku. Moim głównym zainteresowaniem zawodowym jest kardiologia psów i kotów oraz chirurgia tkanek miękkich. Na co dzień konsultuję pacjentów kardiologicznych. 

Przychodnia Weterynaryjna Vetan